Akredytacje na półfinał!

AKREDYTACJE NA RUNDĘ FINAŁOWĄ PLAY OFF SEZONU 2015

WTS S.A. rozpoczęło przyjmowanie wniosków o akredytację prasową oraz foto na mecz rundy finałowej (play off) sezonu 2015 Betard Sparta Wrocław – Unia Tarnów, który odbędzie się w dniu 6 września o godz 17.00 na stadionie ARENA Częstochowa.

Podania o akredytacje należy składać wyłącznie na formularzu zamieszczonym poniżej zgodnie z regulaminem zawartym w formularzu.

Jednocześnie informujemy, że wnioski złożone w innej formie oraz po terminie nie będą brane pod uwagę w procesie akredytacyjnym.

Wnioski wraz ze zdjęciem należy przesyłać e-mailem na adres sekretariat@wts.pl do dnia 2 września 2015 roku (środa) do godziny 15.00.

Akredytacje stałe wydane przed sezonem dla media/foto zachowują swoją ważność. Z uwagi na konieczność wymiany wydanych Państwu identyfikatorów (na stadionie ARENA Częstochowa obowiązują inne oznaczenia media/foto ) prosimy o przesyłanie potwierdzenia uczestnictwa w meczu rundy finałowej na adres sekretariat@wts.pl do dnia 2 września 2015 roku (środa) do godziny 15.00. O sposobie odbioru nowego identyfikatora poinformujemy Państwa e-mailem.

Wniosek o akredytację na mecz Betard Sparta – Unia (pobierz)