AKA SZCZERBICCY SIÓDMY ROK RAZEM Z WTS SPARTĄ WROCŁAW

AKA SZCZERBICCY SIÓDMY ROK RAZEM Z WTS SPARTĄ WROCŁAW

Wrocławska firma AKA Szczerbiccy przedłużyła z Klubem umowę sponsorską na obecny sezon, jednocześnie zwiększając swoje zaangażowanie. 

– Siódmy rok współpracy z rzędu to miód na nasze serca, bardzo cenimy takie wsparcie. Mogę tylko powiedzieć, że rozumiemy się z firmą AKA bez słów i od wielu lat wspólnie realizujemy założone cele. Dziękujemy za zaufanie – komentuje Andrzej Rusko, Prezes WTS.

– Nasza współpraca z Klubem na przestrzeni tych lat zawsze wyglądała wzorowo. Klub rozumie nasze potrzeby. Korzystamy na tym zarówno biznesowo jak i wizerunkowo. Ponadto, jesteśmy po prostu wielkimi fanami dyscypliny więc wspieranie Sparty daje nam też dużo satysfakcji – dodaje Krzysztof Szczerbicki, prezes firmy AKA Szczerbiccy.

AKA Szczerbiccy to sieć hurtowni w która sprzedaję miedzy innymi Pompy Ciepła, Kotły, Grzejniki Rekuperację, Ogrzewanie Podłogowe, Wyposażenie Łazienek, Instalacje Sanitarne i wiele innych. 

AKA Obsługuje inwestycje, firm wykonawcze, deweloperów i klienta indywidualnego. Więcej o naszym Sponsorze można przeczytać na www.aka.pl.