Adrian szósty w finale MIMP!

sobotę na częstochowskim torze odbył się finał Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski. Najlepszy w zawodach okazał się Daniel Kaczmarek, który wywalczył 14 punktów. Na podium stanęli także Paweł Przedpełski i Bartosz Smektała. Udany występ zaliczył reprezentant Betard Sparty Adrian Gała, który zajął szóste miejsce z dorobkiem 9 punktów.

Adrian spisywał się bardzo solidnie przez całe zawody – jeden ze swoich biegów wygrał i ani razu nie ukończył wyścigu na ostatnim miejscu. Trzeba jednak przyznać, że stawka była dość mocno i raczej ciężko było „Heniowi” myśleć o medalu MIMP. Miejsce na podium gwarantowało zdobycie aż 13 punktów!

Klasyfikacja końcowa:
1. Daniel Kaczmarek (Fogo Unia Leszno) – 14 (3,2,3,3,3)
2. Paweł Przedpełski (Get Well Toruń) – 13 (3,3,3,1,3) + 1. miejsce w biegu dodatkowym
3. Bartosz Smektała (Fogo Unia Leszno) – 13 (3,1,3,3,3) + 2. miejsce w biegu dodatkowym
4. Krystian Pieszczek (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra) – 12 (3,3,2,2,2)
5. Kacper Woryna (ROW Rybnik) – 10 (2,2,1,2,3)