60 lat WPO Alba

Nasz sponsor strategiczny – firma WPO ALBA obchodzi w tym roku 60-lecie istnienia. W ramach obchodów święta pracownicy firmy bawili się podczas festynu rodzinnego oraz meczu żużlowego Betard Sparta Wrocław – CKM Włókniarz Częstochowa.

Festyn rodzinny rozpoczął się już o godzinie 12.00 na terenie Stadionu Olimpijskiego. My też na nim gościliśmy. Najpierw Pani Prezes Krsytyna Kloc złożyła na ręce Prezesa firmy WPO Alba Pana Piotra Przygońskiego gratulacje, podziękowania za wieloletnią współpracę oraz życzenia. Potem zawodnicy – Maciej Janowski, Patryk Kociemba i Mateusz Gradka w towarzystwie menedżera ds. sportowych Piotra Barona opowiedzieli o tajnikach sportu żużlowego oraz motocykla żużlowego. Na koniec nasze cheerleaderki zatańczyły specjalnie przygotowany układ.

Przed 17.00 uczestnicy festynu przenieśli się na Stadion Olimpijski do sektora nr 2. Przed prezentacją Pan Prezes Piotr Przygoński otrzymał wiązankę kwiatów, którą w imieniu klubu wręczyła Pani Prezes Krystyna Kloc, a pracownicy firmy nagrodzeni zostali brawami.

Firma WPO Alba wspiera wrocławski żużel od 18 lat. Przez te lata była z naszym klubem na dobre i na złe. Serdecznie dziękujemy.

W naszej galerii są już zdjęcia z festynu. Można je oglądać tutaj .